Firmamız 38 senelik tecrübesi ile İstanbul / Topkapı’da bulunan üretim merkezinde hizmet vermektedir. Anlaşmalı matbaa olarak faaliyet gösteren firmamız her türlü fatura basımı konusunda olduğu gibi sürekli form fatura basımı konularında da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktadır.

Sürekli form fatura basımı işlemlerinizde süreç aynı fatura basımında olduğu gibi işlemektedir.

Öncelikle gerekli olan evrakların temin edilerek firmamıza ulaştırılması gerekmektedir.Bu evraklar vergi levhası, imza sirküleri, son kdv tahakkuk fişidir. Şahıs firmalarında ek olarak kimlik fotokopisi istemekteyiz.

Evrakların tesliminin ardından sürekli form fatura basımınıza eklemek istediğiniz logonuz, iletişim bilgileri (telefon numaranız, fax numaranız, e-mail adresiniz, web sitesi adresiniz) ve banka hesap numaralarınızı bize bildirmeniz gerekmektedir.

Bildirim sürenin gerçekleşmesinin ardından örnek sürekli form fatura tasarımı hazırlanarak tarafınıza onay için gönderilecektir. Gerekli değişikliklerin ardından ise baskı sürecine geçilecektir.

Son teknoloji ofset baskı makinelerinde basımı yapılan sürekli form faturalarınız özenle paketlenerek maliye bakanlığı bildiriminin ardından kaşe ve imza karşılığında tarafınıza teslim edilecektir.

Firmamız fatura basımı işlemlerinde teslimat a kadar herhangi bir ödeme talep etmemektedir.surekli form fatura basimi - İSTANBUL SÜREKLİ FORM FATURA BASIMI