İstanbul Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı

İstanbul Kartal ilçesinde bulunan bir firmasınız. Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı için bir Kartal matbaa hizmeti veren anlaşmalı matbaa firması mı arıyorsunuz?

Tanıtım Matbaacılık olarak 38 senelik tecrübemizle Kartal matbaa hizmetini daha kaliteli bir şekilde sağlayabilmek adına kurduğumuz Kartal bölgesine özel dağıtım servisimizle Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı işleriniz artık anında kapınızda. Üstelik kargo veya nakliye ücreti olmadan.

Yıllardır emek harcadığımız matbaa sektöründe sürekli ön planda tuttuğumuz siz değerli müşterilerimizi Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı konusunda da mutlu edebilmek adına en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarla vermek adına 7 gün 24 saat üretimimize aralıksız devam etmekteyiz. Her geçen gün yenilediğimiz makina portföyümüz ve kendini sürekli geliştiren uzman personelimizle birlikte, en uygun maliyetlerle ve en kaliteli malzemeleri kullanarak Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız.

Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı hizmeti dışında anlaşmalı matbaa olan firmamız her türlü resmi evrak basımı konusunda İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kartal ilçesinde de aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra son teknoloji ofset baskı makinelerimizle Kartal broşür basımı, Kartal kartvizit basımı, Kartal sunum dosyası basımı benzeri reklam ürünlerinin üretimi konusunda da aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı için ne gibi evraklar gereklidir?

Gerekli Evraklar;

  1. Vergi Levhası
  2. Şirket Yöneticisi Kimlik Fotokopisi
  3. Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi (Yeni açılışlarda yoklama fişi yeterlidir.)
  4. İmza Sirküleri

Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı veya resmi evrak basımı hizmeti almak isteyen firmalar yukarıda belirttiğimiz evrakları firmamıza ulaştırarak siparişlerini verebilirler. Sipariş aşaması şu şekilde devam etmektedir.

Gerekli evraklar iletilir ve Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı siparişi verilir.
Siparişin ardından firmanın kurumsal kimliğine uygun bir grafik tasarım yapılır.
Grafik onayının ardından ofset baskı tekniği ile üretilen faturalarınız istediğiniz şekilde hazırlanır.
Paketlenmesinin ardından online olarak maliye bakanlığına bildirimi yapılır ve resmiyet kazanır.
Ardından Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı dağıtımlarını yapan uzman ekibimiz tarafından adresinize kadar teslim edilir.

Önemli Not: Sipariş teslimine kadar tarafınızdan hiçbir ödeme talep etmiyoruz.

Kartal bölgesinde Sevk İrsaliyesi Basımı hizmetlerinde ürün yalpazemizde bulunan ürünlerden bir kaç tanesi aşağıdaki gibidir.

  • Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı
  • Kartal Ciltli Sevk İrsaliyesi Basımı
  • Kartal Sürekli Form Sevk İrsaliyesi Basımı
  • Kartal Slip Sevk İrsaliyesi Basımı
  • Kartal E-Ticaret Sitesi Sevk İrsaliyesi Basımı
  • Kartal Yazıcıda Yazdırılabilen Sevk İrsaliyesi Basımı

Bu ürünlerin dışında her türlü matbaa hizmetini firmamızdan alabileceğinizi tekrar belirtmek isteriz.esenyurt sevk irsaliyesi basimi 724x1024 - Kartal Sevk İrsaliyesi Basımı

Sevk İrsaliyesi Basımı Fiyatları:

5 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 1 Suret Fiyat Sorunuz

10 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 1 Suret Fiyat Sorunuz

20 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 1 Suret Fiyat Sorunuz

5 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 2 Suret Fiyat Sorunuz

10 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 2 Suret Fiyat Sorunuz

20 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 2 Suret Fiyat Sorunuz

5 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 3 Suret Fiyat Sorunuz

10 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 3 Suret Fiyat Sorunuz

20 Cilt Sevk İrsaliyesi Basımı 1 Asıl 3 Suret Fiyat Sorunuz

1000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+1 Fiyat Sorunuz

2000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+1 Fiyat Sorunuz

5000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+1 Fiyat Sorunuz

1000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+2 Fiyat Sorunuz

2000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+2 Fiyat Sorunuz

5000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+2 Fiyat Sorunuz

1000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+3 Fiyat Sorunuz

2000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+3 Fiyat Sorunuz

5000 Takım Sevk İrsaliyesi Basımı 1+3 Fiyat Sorunuz

Not: Döviz kurları sürekli değişkenlik göstermiş olduğundan sipariş vermeden önce Sevk İrsaliyesi Basımı ile ilgili fiyat almanız gerekmektedir. Bize mail atarak yada 0212 544 30 260532 517 40 69 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sevk İrsaliyesi örneklerimiz için aşağıdaki görsellere tıklayabilir ve inceleyebilirsiniz.

[divider_top]

[/divider_top]

SEVK İRSALİYE ÖRNEĞİ

[divider_top]

[/divider_top]

Sevk İrsaliyesi Üretim Aşaması
1-Grafik ve Onay Aşaması

Kartal Sevk İrsaliyesi bir çok firmanın en çok kullandığı evraklardan bir tanesidir. Mal teslimi sırasında kullanılan olmazsa olmaz bir resmi belgedir. Kartal Sevk irsaliyesi üretim aşamasında ilk olarak firmanızın kurumsal kimliğini ön planda tutarak çalışmalara başlıyoruz. Bu çerçevede öncelikle Kartal sevk irsaliyenizi ne şekilde kullanacağınızı öğreniyoruz. Sevk İrsaliyelerinizi üretim şekline göre lazer yazıcıda, nokta vuruşlu yazıcılarda ve elde kesebilirsiniz. Bu adımdan itibaren siz değerli müşterimizin istekleri doğrultusunda grafik çalışmamızı hazırlıyor, isteğiniz üzerine gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra baskı aşamasına geçiyoruz.

2-Baskı Aşaması

Onay alır almaz işinde uzman baskı ekibimiz, son teknoloji ofset baskı makinelerinde üretime başlıyor. Üretimin tüm aşamaları büyük bir özen ve dikkatle gerçekleşiyor. Üretimin ardından işleriniz paketlenip teslimata hazır hale geliyor.

3-Maliye Bakanlığı Bildirim Aşaması

Üretim tamamlandı, peki irsaliyelerimi nasıl kullanacağım diye bir soru aklınıza gelebilir. Firmamız Maliye İle Anlaşmalı Matbaa olduğu için basımı yapılan evraklarınızı online olarak maliye bakanlığına bildiriyoruz. Elinize ulaştığı andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyoruz.

4-Teslimat Aşaması

Sevk İrsaliyelerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Son kontrolünüzü yaptıktan sonra tek yapmanız gereken şey teslim bilgi formunu imzalamak.

5-Ödeme Aşaması

Tanıtım Matbaacılık olarak sevk irsaliyesi üretimlerinde de ürünler elinize ulaşana kadar sizden herhangi bir ödeme talep etmiyoruz. Ürününüzü aldıktan sonra ödemenizi nakit veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için www.anlasmalimatbaa.com web sitemizde bulunan teklif formunu doldurabilir, 0212 544 30 26 numaralı telefondan bize ulaşabilir, info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden mail ile irtibat kurabilir, adresimizde bizi ziyaret edebilir yada müşteri temsilcimizin en kısa sürede sizi yerinizde ziyaret etmesini isteyebilirsiniz.