Yeni Maliye Logolu Fatura Basımı

Yeni Maliye Logolu Fatura Basımı

Yeni Maliye Logolu Fatura Basımı işlemleriniz için eskiden olduğu gibi sizlere yardımcı olmaktayız. Bildiğiniz üzere fatura bir resmi evraktır ve sadece maliye ile anlaşmalı matbaa tarafından basımı yapılabilir. Bu anlaşmalı matbaa firmaları faturalarınızın basımını online sistem üzerinden yeni adıyla hazine ve maliye bakanlığı sistemine bildirir ve faturanız resmiyet kazanmış olur. Anlaşmalı matbaa sıfatı taşımayan matbaalarca düzenlenen evrakların herhangi bir resmiyeti yoktur.

yeni maliye logolu fatura basımı - Yeni Maliye Logolu Fatura Basımı

Yeni maliye logolu fatura basımları eskiden faturası bulunan firmaları kapsamamaktadır. Yeni basılan faturalarda yeni logonun kullanılması zorunludur. Eğer yeni fatura basımı yaptıracaksanız logoyu matbaadan talep etmenize gerekur. Zaten anlaşmalı matbaa firması bu logoyu yaptığı tüm fatura basımı ve resmi evrak basımı işlerinde kullanmak zorundadır.

Tanıtım matbaacılık olarak 40 senelik sektör tecrübemiz ve binlerce mutlu müşteri portföyümüz ile her türlü yeniliği, kanunu ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere en doğru en kaliteli matbaa hizmetini vermek adına çalışıyoruz. Bize ulaşmak için 0212 544 30 26 – 0532 377 74 92 – 0532 517 40 69 numaralı telefonlardan veya whatsapp üzerinden, info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden veya sitemizde bulunan canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak adına sürekli burada olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir