Fatura ve İrsaliye

Fatura ve İrsaliye basımında düzenlediğimiz kampanya ile firmalarınızın bütçesini sarsmadan resmi evrak basımı yaptırabileceksiniz. Özellikle yeni kuruluş firmalar için avantajlı olan bu paketi aynı anda satın aldığınız zaman uygun fiyata sahip olmuş olacaksınız.

5 Cilt Fatura + 5 Cilt Sevk İrsaliyesi (A5 Ebatlarında, Tek Renk Baskılı, 3 Nüsha, Otocopy Kağıdı 57 Gr.)  Sadece 300 TL + KDV

 

Not: Her türlü üründe yılın 365 günü indirimli fiyatlar sunmaktayız. Diğer özelliklerdeki ürünleriniz için canlı destek hattımızdan, info@anlasmalimatbaa.com adresimizden veya 0212 544 30 26 – 0532 517 40 69 – 0532 377 74 92 numaralarından bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Eğer Fatura ve İrsaliye kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız, müşteri temsilcinize bunu belirtmeniz gerekmektedir. Kampanyada siparişin aynı anda verilmesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak istediğinizde yukarıda belirtilen fiyat üzerinden hizmet alacaksınız.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Sipariş süreci sizin müşteri temsilciniz ile irtibat kurmanız ile başlamaktadır. Sizden istenecek bazı evrakları, iletişim bilgilerinizi, var ise logonuzu ve daha önce kullandığınız fatura ve irsaliye örneklerini ulaştırmanızın ardından hazırlanacak taslaklar tarafınıza mail veya whatsapp yolu ile iletilerek onay aşamasına geçilmektedir. Alınan onayın ardından üretimi tamamlanan fatura ve irsaliyelerinizin resmi bildirim işlemleri tamamlanarak tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır.

İstenilecek Evraklar Nelerdir?

Resmi evrak siparişlerinde Maliye Bakanlığı tarafından anlaşmalı matbaa firmalarının müşterilerden istemekle yükümlü olduğu evraklar aşağıdaki gibidir.

Şahıs Firmaları İçin;

  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi

Şirketler İçin;

  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • Şirket Müdürü Kimlik Fotokopisi
  • Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi
  • Ticaret Sicil Gazetesi

Fatura ve İrsaliye gibi resmi evrak basımlarında yalnızca maliye ile anlaşmalı matbaa firmaları yetkilidir. Bu evrakların 3. şahıs kişiler yada yetkisiz matbaa firmaları tarafından üretilmeleri yasal değildir. Bu evrakları sipariş edeceğiniz firmaların mutlaka yetki levhasını görmeniz ve o şekilde sipariş vermeniz gereklidir.

Tanıtım Matbaacılık olarak sektördeki 40 senelik tecrübemiz ve maliye ile anlaşmalı matbaa yetki belgemiz ile ( Yetki Belgesi Kodumuz: 3090 ) firmalarınızın resmi evrak basımlarında çözüm ortağı olarak hizmetinizdeyiz.