Davetiye Basımı

Davetiye Modelleri

En mutlu anlarınızda sizlerin mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayan davetiye modellerinin üretimlerinde de hizmetinizdeyiz. Birbirinden şık ve her bütçeye uygun davetiye modellerimiz ile sizlerin özel günlerini daha özel ve değerli bir hale getirmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Davetiye modellerimizi aşağıdan inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli müşteri temsilcimize istediğiniz miktar ile birlikte bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Hazır katalog modellerimizin yanı sıra özel üretim davetiye hizmeti de vermekteyiz. Aklınızdaki modeli veya istediğiniz görseli bize ulaştırdığınızda sizin için en iyi davetiyeyi ortaya çıkartmak adına işe koyulacağımıza emin olabilirsiniz. Numune hazırlamadan üretim sürecine ve teslimata kadar profesyonel bir hizmet anlayışı ile davetiyelerinizin basımını yaptırabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Basımı

Düğünlerinizde misafirlerinizi davet edeceğiniz davetiyenin konseptinize ve kesenize uygun olması için sizlere düğün davetiyesi basımı konusunda hizmet vermekteyiz. Modellerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

Davetiye modellerimizin bazıları ofset, bazıları serigrafi bazıları ise varak baskı tekniği ile üretilmektedir. Davetiyelerimizin fiyatları bu üretim tekniklerine göre farklılık göstermektedir. Her keseye uygun davetiye modellerimiz mevcuttur. En klasiğinden en lüksüne kadar zevkinize uygun modeli yüzlerce davetiye içerisinden seçebilirsiniz.