Halı Yıkama Fişi

Halı Yıkama Fişi Basımı

Halı yıkama firmalarınızın müşterilerden halı alırken teslim edeceği halı yıkama fişi basımı işlemlerini profesyonel olarak ve uygun maliyetler ile kısa sürede çözüyoruz. Halı yıkama fişlerinde tasarımdan, üretime tek elden profesyonel çözümler için bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Halı yıkama fişlerini kullanarak halıların müşteriler arası karışmasına son verebilir ve işlerinizi ciddi anlamda düzene sokabilirsiniz. Bu fişlerin üzerinde bulunan iletişim bilgileri ile aynı zamanda müşterilerinize kendi reklamınızı yapmış olursunuz.

Halı Yıkama Fişi 300x242 - Halı Yıkama Fişi

Halı Yıkama Teslim Fişi

Halı yıkama fişleri isterseniz tek nüsha olarak ortadan perforajlı şekilde, isterseniz 1 asıl 1 nüsha şeklinde 2 çeşit olmaktadır. Genellikle A6 ebadında (14cm  x 10 cm) tercih edilirken, isteğe bağlı olarak farklı ebatlarda da üretim yapılabilmektedir. Numaratör baskılı veya numaratörsüz olarak yine isteğe bağlı sipariş verebilirsiniz. Halı yıkama fişlerine logo basımı yapabilmektedir.

Firmanıza özel tasarım yapılabilmektedir. Genellikle firma bilgileri, halılar ile ilgili özellikler, miktar ve çeşit bilgisi, firma reklam alanı ve müşteri bilgileri alanı barındırmaktadır. Eklemek istediğiniz veya çıkartmak istediğiniz hususlar tarafınız ile görüşülerek tarafınıza özel şablon hazırlanır ve tarafınıza iletilir.

 

Halı yıkama fişlerinin siparişi için bizlere +90 532 517 40 60 Whatsapp hattımızdan, +90 212 544 30 26 – +90 532 377 74 92 telefon numalarımızdan veya canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Siparişinizin ardından en kısa sürede tasarım ve basım işlemleri tamamlanarak siparişleriniz tarafınıza ulaştırılacaktır. Aşağıdaki halı yıkama teslim fişi örneklerimizi inceleyerek tarafınıza uygun olanı sipariş verebilir veya isteklerinizi bize belirterek yeni tasarım yapılmasını isteyebilirsiniz.

Halı Yıkama Fişi Örnekleri