Oto Paspası

Oto Paspası Basımı

Oto Yıkamacıların sıkça kullandığı Oto Paspası ürünün tasarımı ve üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

oto yıkama paspası 289x300 - Oto Paspası

Oto Paspası


Ürün Açıklaması: Oto Yıkama Paspası


Minimum Sipariş Miktarı: 1000 Adet


Kağıt Cinsi: Kraft, Kuşe, Selefonlu Kuşe

 

 

 

Oto Paspası, yıkama firmaları için oldukça önemli bir reklam aracıdır. Bu nedenle yıkama paspaslarınızda firmanıza özel iletişim bilgileri bulunan paspasları kullanmanız müşterilerinizin gözünde büyük önem arz eder. Bu paspaslar isteğe bağlı olarak bir çok farklı kalitede üretim yapılabilir. Kraft kağıda basımı yapılabildiği gibi, kuşe kağıda selefon kaplamalı olarak yapılarak sudan daha az etkilenmesi sağlanabilir.

Firmalarınızın oto paspaslarının üretiminde tasarımdan üretime tek bir elden ve uygun fiyata hizmet almak istiyorsanız bize ulaşarak talebinizi iletebilir ve müşteri temsilcilerimizin size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Firmanızın kurumsal yapısına katkıda bulunarak bu yeni ve kaliteli kurumsal kimlik sayesinde sizlerin yeni müşterilere ulaşmasına ve firmanızın vizyonunun gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Oto yıkama paspası sipariş vermek için info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden bize bilgilerinizi ileterek tasarım talebi oluşturabilir, 0212 544 30 26, 0532 377 74 92, 0532 517 40 69 numaralı telefonlardan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.