Fatura Basımı

İstanbul Fatura Basımı

Fatura Basımı 1 1 - Fatura Basımı

 
Fatura Basımı yaptırmak isteyen mükelleflerin bize ulaşarak gerekli evraklarını ve bilgilerini iletmesi yeterlidir. İhtiyaç duydukları fatura basımı hizmetini tasarımdan teslimata kadar hızlı ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız.
Yalnızca anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaalar tarafından fatura basılabilir. Bu belgeleri fax veya e-mail yoluyla bize bildirin. Tasarımınızı yapalım onay aldıktan sonra 3 iş günü içinde işinizi paket teslim olarak kapınıza kadar getirelim.

modern fatura tasar%C4%B1m%C4%B1 300x169 - Fatura Basımı

Klasik fatura tasarımlarından sıkılanlara özel tasarımlar..
Klasik fatura şablonlarından sıkıldınız mı ? Dünya ya ayak uydurup daha modern fatura tasarımları ile hizmet vermek mi istiyorsunuz? O zaman şuan doğru adrestesiniz. Firmanız özel şık, kaliteli, dünya standartlarında fatura tasarımları için hizmetinizdeyiz. İsterseniz türkçe, isterseniz türkçe-ingilizce formatında düzenlediğimiz modern tasarımlar ile çağa ayak uydurmanızı sağlıyoruz.
 
İstanbul’da Fatura Basımı
 
Fatura; yapılan iş veya hizmet karşılığında müşterinin borçlandığı tutarı göstermek adına verilen resmi bir belgedir. Bu resmi belge gerekli resmi makamlara bildirim yapılarak basım yaptırılır. Peki ya faturanın sözlük anlamı nedir? Daha iyi anlayabilmek için bunu da bilmekte fayda var.
 
Satılan bir malın/verilen hizmetin cinsini, miktarını, fiyatını ve toplam tutarını belirten. Satıcı tarafından düzenlenerek alıcıya verilen. Basımlarının sadece maliye ile anlaşmalı matbaa firmaları tarafından yapılabildiği resmi belge.

FATURA BASKI

fatura basımı örneği 300x200 - Fatura Basımı
Fatura basım yetkisi yalnızca maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaaların basımını yapabildiği resmi bir evraktır.
Tanıtım Matbaacılık olarak 40 yıllık tecrübeye ve resmi evrak basım yetkisine sahibiz. Fatura basımı ve diğer resmi evraklarınızın basımı konularında doğrudan yetkiliyiz. Fatura bastırmak için bize ulaşabilirsiniz.

FATURA MATBAA

Fatura, maliye bakanlığının yükümlülüklerince değerli evrak statüsündedir. Bu yüzden sadece maliye bakanlığı tarafından yetki verilmiş. maliye anlaşmalı matbaa sıfatı ve yetki levhası olan matbaa firmaları tarafından üretilebilir. Her firma bağlı bulunduğu ile ait bir anlaşmalı matbaa’ya müracaat etmelidir. Gerekli evrakları ilettikten sonra fatura bastırma işlemini gerçekleştirebilir. Fatura bildirimleriniz anlaşmalı matbaa tarafından maliye bakanlığı’na online olarak bildirilmektedir. Bu sizin faturalarınızı elinize ulaştığı andan itibaren kullanmanızı sağlamaktadır. Biz Tanıtım Matbaacılık olarak “İstanbul (34) ilinde 3091 numaralı anlaşmalı matbaa” olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizdeki son teknoloji fatura baskı makinaları ile her türlü ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. İstanbul Fatura Basımı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
e ticaret fatura görseli yeni - Fatura Basımı
Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar
Fatura resmi bir evrak olduğu için sizin ve matbaanın güvenliği için bazı evraklar istenmektedir. Bu evraklar matbaaya ulaştığında fatura basma sürecine geçilir. Fatura bastırmak için gerekli evraklar aşağıda sıralandığı gibidir:
Şahıs Firmaları İçin;
  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi
Şirketler İçin;
  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • Şirket Müdürü Kimlik Fotokopisi
  • Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi
  • Ticaret Sicil Gazetesi

HANGİ TÜR FATURA ÜRETİMİ YAPIYORUZ?

  • A4 Ebadında Ciltli Fatura Basımı
  • A5 Ebadında Ciltli Fatura Basımı
  • A4 Ebadında Tutkallı Fatura Basımı
  • A5 Ebadında Tutkallı Fatura Basımı
  • A4 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
  • A5 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
  • Perforajlı Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
  • 1. Hamur Fatura Basımı
  • Kalın Gramaj Fatura Basımı
  • Sürekli Form Fatura Basımı
 

FATURA BASIM FİYATLARI

 
Fatura baskı fiyatları işin türü, miktarı ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fatura basımlarında fiyatlandırma döviz bazlı olduğundan döviz değişkenliğine bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Fatura fiyatları için önem arz eden etkenleri sıralamak gerekir ise;
  1. Faturanın sürekli form, ciltli yada lazer yazıcıya uygun olması
  2. Faturalarınızdaki baskı rengi sayısı (tek renk, 2 renk, 3 renk, cmyk vb.)
  3. Faturalarınızın nüsha sayısı

Fatura basımında uygun fiyatlı kaliteli hizmet ana hedefimizdir. İstanbul Fatura Basım Fiyatları 200 TL’den Başlayan Fiyatlarla!.. Kullanmak istediğiniz faturanın ayrıntılarını ileterek müşteri temsilcimizden ayrıntılı fiyat teklifi alabilirsinzi

 
İstanbul dışından bize ulaşıp sipariş vermek isteyen müşterilerimize hizmet verememekteyiz. Bunun ana nedeni maliye bakanlığınca belirlenen şartlardır. Her firma yalnızca bulunduğu ilde resmi evrak basımı yaptırabilmektedir. Bu nedenle sadece İSTANBUL’ faal olan müşterilerimize fatura basımı hizmeti verebilmekteyiz. Diğer müşterilerimizden elimizde olmayan bu durumdan dolayı özür dileriz.
 
2020 yılı fatura basımı için maliye bakanlığı ile yenilemiş olduğumuz anlaşmamız ile üretime devam etmekteyiz. Bize ulaşarak fatura basımı ihtiyaçlarınızda profesyonel destek alabilirsiniz.
Not: Tüm fatura basımı işlemlerimizde yeni Hazine ve Maliye Bakanlığı logosu kullanılmaktadır.

FATURA ÖRNEKLERİ

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Fatura Basımı Hizmeti almak için bu sayfadan sipariş verebilirsiniz
Yazar Puanı
51star - Fatura Basımı1star - Fatura Basımı1star - Fatura Basımı1star - Fatura Basımı1star - Fatura Basımı