E-Ticaret 3’lü Fatura Basımı

A4 3'LÜ FATURA BASIMI, E-TİCARET SİTESİ FATURA BASIMI, 3LÜ FATURA BASKI

A4 3’LÜ BASIMI

E- TİCARET FATURA BASIMI

E-Ticaret firmalarında kullanılan fatura türü olan ve a4’te 2,3 veya 4 nüsha olarak bulunan fatura türleri resmi bir evraktır. Bu evraklar sadece maliye bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş anlaşmalı matbaa firmaları tarafından basılabilmektedir.

Genellikle e-ticaret firmaları gibi sıklıkla fatura kullanan sektörlerin tercih ettiği, hızlı yazdırılabilme ve tek sayfada basılabilme özelliği ile firmalarınıza hem zaman kazandıracak hemde tasarruf ettirecek fatura modelidir. E-Ticaret Fatura Basımı işlemleri A4 ebadında (21×29,7cm) yapılmaktadır. A4’ün özel perforaj yöntemi kullanılarak faturalarınızın yazıcıda dağılmaması, ancak elde de bir o kadar kolay kopartılması amaçlanmaktadır. A4 3’lü fatura basımı yaptıran firmalar 3 nüsha faturalarını tek seferde yazıcıdan yazdırarak toner masraflarını azaltmaktadır. Bu fatura isteğe göre A4’e 4 lü veya 2’li de yapılabilmektedir.

 

 

E-Ticaret(A4 3’lü Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar),

Fatura, resmi bir evrak olması dolayısı ile bazı evraklar istenilmektedir. Bu evraklar matbaa firmasına ulaştırıldıktan sonra sipariş aşaması başlar.

Şahıs Firmaları İçin (Adi Ortaklıklar);

  • Vergi Levhası
  • İmza Beyannamesi
  • Son KDV Tahakkuk Fişi
  • Kimlik Fotokopisi

Şirketler İçin; (Limited, Anonim, Kollektif vb.)

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri
  • Son KDV Tahakkuk Fişi
  • Ticaret Faaliyet Belgesi

E-Ticaret Faturalarında İade Formu

E-Ticaret firmaları için iade formu kullanımları yeni yasalar gereğince zorunlu hale getirilmiştir. Bu formları isteğe bağlı olarak faturanın arka tarafına basım yapmak sureti ile eklemek mümkündür. Gerekli bilgiler faturanın arka tarafına basılarak herhangi bir iade durumunda fatura ve iade formunun tek belge halinde ürünle birlikte size ulaşması yeterli olmaktadır. Bu durum hem evrak azlığı hemde iş kolaylığını beraberinde getirmektedir.

E-TİCARET FATURA ÖRNEKLERİ

 

Kaydet

Kaydet