Maske Kutusu Basımı

Uygun Fiyatlı Maske Kutusu Basımı

2020 yılında ortaya çıkan Covid-19 sonrası medikal maske üretimi ve kullanımında oluşan artışı sizler için ürettiğimiz maske kutuları ile destekliyoruz. Medikal Maske Kutusu İmaları ile ürünlerinizi güvenli ve steril şekilde müşterilerinize sunabileceksiniz.

Maske Kutusu İmalatı - Maske Kutusu Basımı

İhtiyacınıza bağlı olarak 50’li – 75’li – 1000’lü ve 150 ‘li maske kutusu imalatlarımız ile tasarımdan üretime kadar sizlere profeyonel destek sunmaktayız. Maske kutularında yine isteğinize bağlı olarak kuşe, bristol veya kroma karton ürünler kullanarak maliyet konusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaktayız.

Maske kutusu üretimlerimizde minimum üretim miktarı 1000 adettir. Yüklü alımlarda uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız. Maske kutularında ücretsiz tasarım desteğimiz ve hızlı üretim ekipmanlarımız ile sizlere hızlı, sorunsuz ve profesyonel bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Maske kutusu imalatlarında yine sizlere özel olarak uygun fiyatlı üretimler yapabildiğimiz gibi, istenilen lüks kutular için selefon, uv lak uygulaması vb. üretim seçeneklerimiz ile isteklerinizi karşılamak adına çalışıyoruz.

Maske kutusu teklifi almak için bizlere +90 212 544 30 26 – +90 532 377 74 92 – +90 532 517 40 69 telefon numaralarımızdan, canlı destek hattımız üzerinden veya info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Maske Kutusu Örneklerimizi Aşağıdan İnceleyebilirsiniz