Cepli Dosya Basımı

Cepli Dosya, Cepli Dosya Basımı, Sunum Dosyası

Günümüzde oluşan sektör rekabeti ile firmalar kendilerini daha iyi tanıtabilmek amacı ile farklı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bunlardan bir tanesi de teklif sunumlarında, proje paylaşımlarında ve iş tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz cepli dosyalardır. Cepli dosya; genellikle içerisince a4 kağıdın rahatlıkla sığabileceği bir cep, kartvizit bölmesi barındıran. İsteğe bağlı olarak cd bölmesi vb. ekstralarında eklenebildiği kapaklı dosyalardır. Günümüz iş hayatında sıkça kullanılan bu kapaklı dosyalar işinize verdiğiniz önemi ve ciddiyeti müşterilerinize aktarmada önemli bir unsurdur.

Kalitelerine Göre Cepli Dosyalar

Tanıtım Matbaacılık olarak her zevke ve beğeniye uygun, farklı kalitelerde ürünlerin üretimini yapmaktadır. Bu şekilde her bütçeye uygun ürün ortaya çıkartarak tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

a5c30f50364163.58cf0bda69f7b 1024x731 - Cepli Dosya Basımı

Cepli Dosya Örneği

Parlak Selefonlu Cepli Dosya

Genellikle ürün resimleri bulunan yada dosyanın canlı ve parlak olması istenilen zamanlarda tercih edilir. Bu dosya türü fiyat olarak en uygun cepli dosya türüdür. Genellikle hedef kitlesi direkt son alıcı olan firmalar tarafından tercih edilir. Doğru bir tasarım uygulandığında çok şık ve kurumsal yapıda bir cepli dosya elde edilmektedir. Parlak selefonlu cepli dosya üretimleri firmamız bünyesinde ücretsiz tasarım desteği ile yapılmaktadır.

MetLife Pocket Folder 300x201 - Cepli Dosya Basımı

Parlak Selefonlu Cepli Dosya Örneği

Mat Selefonlu Cepli Dosya

Mat selefonlu cepli dosya genellikle sade tasarımlarda tercih edilir. Bu tasarımları ve mat selefonlu cepli dosya türünü genellikle hedef kitlesi kurumsal firmalar olan firmalar tercih etmektedir. Doğru bir tasarım ile hazırlanan mat selefonlu sunum dosyaları müşterinize işinize saygı duyduğunuzu ve kurumsal bir firma olduğunu anlatır. Mat selefonlu sunum dosyası basımı yaptırmak ve ücretsiz tasarım desteğinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

cepli dosya 2 300x200 - Cepli Dosya Basımı

Kabartma Laklı Cepli Dosya

Firmanızın gösterişini ve ihtişamını ön plana çıkartmak, kurumsal bir tasarım ile müşterilerinizin ilgisini çekmek, sunum dosyanız ile müşterileriniz karşısında 1-0 önde başlamak istiyorsanız Kabartma Laklı Cepli Dosya tam size göre. Kurumsal firmaların genellikle kullandığı bu dosya türü marka adını ve bilinirliğini ön plana çıkartmaktadır. Fuar tanıtımlarında oldukça fazla kullanılan bu sunum dosyası türü tam size göre. Kabartma laklı cepli dosya üretimi  yaptırmak ve ücretsiz tasarım desteğinden faydalanmak için bize hemen ulaşın.

12 aa pcam 1 300x217 - Cepli Dosya Basımı

Kabartma Laklı Sunum Dosyası Örneği

CEPLİ DOSYA TASARIMI

Cepli Dosya Tasarımı 300x200 - Cepli Dosya Basımı

Cepli dosya üretimlerinde en önemli unsur tasarımdır. Tasarım konusunda tecrübeli grafik departmanımız ile her an yanınızdayız. Sizin istediğiniz cepli dosya tasarımına ulaşana dek sizinle birlikte tasarıma devam ediyor ve tasarımı baskıya yansıtıyoruz. Tasarım işlemleri için tasarım ajanslarına küçük bir servet ödemek yerine, firmamızın sizlere sunmuş olduğu ücretsiz tasarım desteğimiz ile cepli dosyalarınıza şık bir tasarım edinebilir ve ek bir ücret vererek tasarım yaptırmak zorunda kalmazsınız. Sizlere istemiş olduğunuz tasarımı sunmak adına tasarımcılarımız hizmet vermektedir.

CEPLİ DOSYA ÜRETİM AŞAMALARI

  • Firmanıza uygun dosya türünüzün seçimi
  • Tasarım için isteklerinizin belirlenmesi
  • Firma bilgilerinizin alınması
  • Müşteri odaklı olarak tasarımın hazırlanması ve onaylanması
  • Tasarıma sadık kalarak üretimin gerçekleşmesi
  • Cepli Dosyalarınızın teslim edilmesi.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

“Neden firmanızı tercih etmemiz gerekir?” sorunuza en güzel yanıt olarak aşağıda üretimini yapmış olduğumuz cepli dosya sayısını gösterebiliriz. Kısa bir açıklama yapmak gerekirse; Firmamız tasarımdan üretime tek bir tesiste hizmet vermektedir. Bir tasarımcının aklındakileri ürüne aktarabilmesi için (yani sizin bilgisayar ortamında gördüğünüz tasarımın elde edilebilmesi için) tasarımcının üretimin son anına kadar ürünü gözlemlemesi gerekmektedir. Bu nedenle hem üretim, hemde tasarım olarak tüm aşamaları aynı tesiste gerçekleştiren firmamızı tercih ederek cepli dosyalarınızda “profesyonel hizmet” alabilirsiniz.

Summary
a5c30f50364163.58cf0bda69f7b - Cepli Dosya Basımı
Author Rating
1star - Cepli Dosya Basımı1star - Cepli Dosya Basımı1star - Cepli Dosya Basımı1star - Cepli Dosya Basımı1star - Cepli Dosya Basımı
Aggregate Rating
5 based on 3 votes
Brand Name
Cepsli Dosya | Sunum Dosyası
Product Name
Cepsli Dosya | Sunum Dosyası
Price
TL 1000