Kuyumcu Tamir Fişi

Kuyumcu Tamir Fisi 1001 600x600 - Kuyumcu Tamir Fişi

Kuyumcu Tamir Fişi Basımı

Kuyumcu tamir fişi ürünlerimiz ile firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerinize en güvenilir çözümleri sunabilirsiniz. Tamir fişlerinde isterseniz bizim şablonumuza sadık kalabilir, isterseniz ücretsiz tasarım desteğimizden faydalanarak tasarımı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

 

Tamir fişi ürünümüz genel olarak aşağıdaki teknik özelliklerde üretilmektedir. Talebinize uygun olarak bu özellikler değiştirilebilmektedir.

Teknik Özellikleri

  • 57 Gram/m2 Otocopy Kağıtı
  • 1 Asıl 1 Suret
  • Tek Renk Baskılı (İsteğe Bağlı Renk Sayısı Artabilir)
  • 50’lik Ciltler
  • Yandan Perforajlı (Kolayca Kopabilir)
  • Karton Kapaklı Cilt
  • A6 Ebadında (105x145mm)

Kuyumcu Tamiir Fişlerinde ücretsiz tasarım desteğinden ve uygun fiyatlardan yararlanarak sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Tamir Fişi Basımı

Tamir fişleri bir çok sektörde kullanılmaktadır. Müşterilerden tamiri yapılmak üzere alınan ürünlere karşılık düzenlenen bu fişler ile ürün tamir edildikten sonra teslim edilmektedir. Bu fişler ile hem yazılı beyanat alınmakta hem de ürün teslim edilirken oluşacak kayıpların önüne geçilmektedir.

Kuyumculuk sektöründe ise bu fişler daha çok önem kazanmaktadır. Alınan ürünlerin maddi değeri yüksek olması sebebi ile bu form üzerine gram ve ayar bilgileri de eklenmektedir. Düzenlenen bu form ile tamir sırasında veya sonrasında oluşabilecek aksiliklerin ve anlaşmazlıkların önüne geçilebilmektedir.

Kuyumcu Tamir Fişi Siparişi

Firmanızın kuyumcu tamir fişi ihtiyacı için profesyonel destek almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizlere 0212 544 30 26 numaralı telefondan, canlı destek hattımızdan, +90 532 517 40 69 whatsapp numaramızdan veya info@anlasmalimatbaa.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp İletişim