Şeffaf Kartvizit

Firmalarınızın prestijlerini arttıracak şeffaf kartvizit ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tasarımdan, üretime 1. sınıf profesyonel hizmet alarak şeffaf kartvizit sahibi olabilirsiniz.

avukat şeffafkartvizit 1024x889 - Şeffaf Kartvizit

 

Şeffaf Kartvizit Özellikleri

  • 0,50 mikron buzlu şeffaf pvc
  • özel tasarım hizmeti
  • tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo
  • cmyk+beyaz 5 renk baskı
  • 1. sınıf baskı kalitesi
  • kabartma lak
  • isteğe bağlı emboss lak uygulaması
  • oval kesim
  • minimum sipariş adedi: 500

Şeffaf kartvzit üretimleimiz 1. sınıftır. UV baskı tekniği ile üretilmektedir. CYMK baskı tekniğinin yanı sıra ekstra beyaz baskı uygulayarak daha şık ve kurumsal şeffaf kartvizit ürünleri elde dilmesin sağlıyoruz. Baskı işlemi sorası uyguladığımız koruyucu vernik ise hem baskının canlılığını arttırmakta, hemde kartvizit yüzeyindeki boyanın korunmasın sağlamaktadır. Ek olarak uygulanan kabartma lak ve oval kesim işlemlerimiz de kartviziti kalitesin oldukça arttırmakta ve ortaya profesyonel bir kartvizit çıkmasını sağlamaktadır.

Şeffaf Kartvizit Siparişi Nasıl Verebilirim?

Tarafımıza ilettiğiniz sipariş talebinizin ardından grafik tasarım departmanımız tarafından sizden alınan bilgiler ile (iletişim bilgileri, logo, istenilen renk ve tasarım detayları vb.) örnek şablon hazırlanır ve tarafınıza iletilir. Bu tasarımın onaylanmasının ardından ödeme işlemi sonrası kartvizitleriniz üretime alınır.

Üretim aşamasında sırasıyla; kalıplama, baskı, vernik, kabartma lak, özel kesim aşamalarından geçer. Bu aşamalar arasında kuruma işleminin sağlıklı olarak yapılması oldukça önemlidir.

Üretim aşamasından şeffaf kartvizit ürünleri kalite kontrol aşamasından geçer ve kutulanarak kargoya hazır hale gelir.

Kargoya hazır hale gelen kartvizitleriniz paketlenerek Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir. Kargo ücreti firmamıza aittir.Neden Tanıtım Matbaacılık’ı Tercih Etmeliyim?Sökterdeki 40 yıldan fazladır olan varlığımız ile sizlere şeffaf kartvizit ürünü ile de hizmet vermekteyiz. Profesyonel grafik ve üretim departmanımızın gücünü üstün teknoloji baskı makineleri ile birleştirerek hizmetimize geçmişten bu güne olduğu gibi devam ediyoruz. Zamanında teslimat ve kaliteli üretim ile her zaman müşteri memnuniyetli çalışmaktayız. Binlerce memnun müşteri arasında yerinizi almak için bizimle iletişime geçerek hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit Örnekleri

WhatsApp İletişim