Zarf

DİPLOMAT ZARF

Bir firmanın resmi yazışmalarında yada fatura iletmesi esnasında en önemli unsurlardan bir tanesi zarfdır. Bu zarflar farklı ebatlarda, renklerde ve modellerde olabilmektedir. Zarf basımı konusunda önemli olan ihtiyacınıza en uygun zarf modeli belirlemektedir.

DİPLOMAT ZARF

dl envelope 01 - Zarf

Diplomat zarflar genellikle fatura, çek, nakit para, antetli kağıt vb. evrakların içine koyulduğu 10,5×24 cm ebadında olan oldukça kullanışlı bir zarf örneğidir. Diplomat pencereli zarf ve diplomat penceresiz zarf olarak iki farklı türü mevcuttur. Bu sizin kullanım alanınıza göre seçiminizle ilgilidir.

BUKLET ZARFLAR

envelope2 - Zarf

Buklet zarflarında genellikle kullanım alanı diplomat zarf ile aynıdır. Tek farkı ufak boyutsal farklarıdır. Butlet zarfların boyutu 11×22 cm ebadındadır. Buklet zarflarda yine aynı şekilde pencereli buklet zarf ve penceresiz buklet zarf olarak ikiye ayrılmaktadır.

TORBA ZARFLAR

torba zarf 1 - Zarf

Torba zarflar a5 veya a4 ebadındaki evrakların katlanmadan zarfa koyulmasını sağlayan veya doysaların içine koyulmasına olanak sağlayan zarflardır. Standart torba zarf ebatları bulunduğu gibi 17×25 cm, 24×32 cm, 25×35 cm vb. bunların dışında isteğinize özel üretimde yapılabilmektedir.

MEKTUP VE DAVETİYE ZARFLARI

Standart ebat zarf modellerinin dışında her türlü ihtiyacınıza uyaack boy, renk ve kalınlıkta zarf üretimimiz mevcuttur. Bunun için bize ulaşıp ihtiyacınızı anlatmanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz size en uygun modeli önererek tasarıma başlayacaktır. Siz hayal edin biz üretelim

Her türlü zarf siparişlerinizde ücretsiz tasarım desteğimiz mevcuttur. Bunun için bizimle 0212 544 30 26 – 0532 377 74 92 – 0532 517 40 69, info@anlasmalimatbaa.com veya canlı destek müşteri temsilmiz ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
ZARF
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star