Takvim 2020

Takvim, Takvim Basımı, 2020 Takvim Modelleri

TAKVİM

Takoz Takvim Kataloğumuz Çıkmıştır!!!

2019 yılı için hazırladığımız uygun fiyatlı takoz takvim modelleri ile yıl boyu müşterilerinizin gözü önünde olacaksınız.

Takoz Takvim kartonlarımız 1. Kalite ve 400 Gr. Kalınlığındadır. Reklam alanı baskısı logo renk sayınıza göre fiyatlandırılacaktır.

TAKOZ TAKVİMDE KAMPANYALI FİYAT!!!

100 ADET 2 RENK REKLAM ALANI BASKILI TAKOZ TAKVİM KARGO DAHİL  600 TL + KDV (OFSET BASKILI)

100 ADET 2 RENK REKLAM ALANI BASKILI TAKOZ TAKVİM KARGO DAHİL  700 TL + KDV (VARAK YALDIZLI)

(Toplu Siparişlerde Fiyat Alınız)

NOT: Ücret sipariş başlangıcında alınmaktadır.

Varak Yaldızlı Takoz Takvim

OFSET BASKILI TAKOZ TAKVİM

BÖLGELERE GÖRE TAKOZ TAKVİM

Takoz Takvimlerimiz 2 Bölge olarak üretilmektedir. Üretim esnasında bölgenizi belirtmeniz gerekmektedir.

1- BÖLGE TAKOZ

2020 1nci blg blok resmi e430e8ae e72a 410f b188 6892fcf5ee73 300x194 - Takvim 2020

2- BÖLGE TAKOZ

2020 2nci blg blok resmi ecfa10b6 5722 4b59 80a3 180e6c6c8781 300x194 - Takvim 2020

GEMİCİ TAKVİMLERİ

Gemizi takvimleri için modellerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz. Adetlere göre fiyatları görsellerin yanında mevcuttur. Karton tasarımı firmanıza özel olarak yapılıp basılmaktadır.

GEMİCİ TAKVİMİ 2020 212x300 - Takvim 2020

Kaydet

TAKVİM BASIMI 2020

2019 takvim kataloğumuzu çok yakında inceleyebilirsiniz. Fiyat için ürün kodu ile birlikte miktarı info@anlasmalimatbaa.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Genel olarak takvim basımında 1. Hamur ya da kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Takvim baskısı için kullanılan 1. Hamur kağıtlar 60 ile 120 gr arası, kuşe kağıtlar ise 110 ile 300 gr arası tercih edilmektedir. Takvim tasarımı yapılırken verilecek olan bilginin miktarına göre farklı ebatlar tercih edilir. A5 (14,8 cm x 21 cm), A4 (21 cm x 29,7 cm) ya da A3 (29 cm x 42 cm) boyutunda yapılabileceği gibi tamamen kullanım amacına bağlı olarak post-it şeklinde küçük takvimler de üretilebilmektedir. Takvimler, spiralli veya üstten yapıştırmalı tutkallı olarak üretilebilmektedir. Spiraller tel spiral ya da plastik (PVC) helezon spiral olarak uygulanabilmektedir.

Takvim tasarımı müşterimizden ya da ajanslardan tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Takvimlerin basımında baskı öncesinde dijital prova alınması, işin doğruluğu için faydalı olacaktır. Özel ürün, davet ya da müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan takvimlerin hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde süratle gerçekleştirilir.

TAKVİM ÇEŞİTLERİ

Takvim çeşitleri, birçok firmanın beğenisine göre çok değişik formatlarda üretilmektedir. Her yıl reklam ve promosyon çalışmalarında öne çıkan baskılı materyallerden biridir. Yıl boyunca duvarda ya da masada sürekli olarak kalan takvimler, özel olarak tasarlanan temalarıyla da oldukça ilgi çeken baskılı ürünlerin başında gelmektedir. Takvimler gemici takvimi, masa takvimi, piramit takvim ve duvar takvimi olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Takvimlerde her aya göre ayrı görseller kullanılabilmekte, reklam alanları itibariyle de önemli bir reklam aracı görevi görmektedir.

Gemici Takvimi

Promosyon ürünlerinden en çok tercih edilenlerin başında gelen ürün gemici takvimleridir. Gemici takvimi isteğe bağlı olarak 2-3-4 göbekli olabilmektedir. Göbekler arası spiral ile bağlantılıdır.
Gemici takvimlerinde özel üretim yapılabilmektedir. Fakat özel üretimler biraz daha maliyetli olmaktadır. Bunun yanı sıra hazır modellere logo, adres ve telefon gibi bilgileriniz eklenerek daha uygun gemici takvimi fiyatları ile bu ürünü yaptırmanız mümkündür.

Poster Duvar Takvimi

Poster duvar takvimleri, her yeni yılda şirketler tarafından en çok bastırılan promosyon ürünleri arasındadır. Şirketler kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı poster duvar takvimlerini müşterilerine vererek hem müşteri memnuniyeti sağlarlar hem de bilinirliklerini arttırırlar.

Üçgen Piramit Masa Takvimi

Piramit masa takvimleri, her iş yerinde mutlaka bulunan olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Önemli günlerin tarihlerini hatırlamak, zaman yönetimini iyi yapmak gibi çalışanların verimliliğini de sağlayan çok önemli özellikleri vardır. Uygun piramit takvim fiyatları ile bu ürünü yaptırabilirsiniz.

Üçgen piramit masa takvimleri hem uygun fiyatlı olmaları hem de boyutlarının kullanışlı olması sebebi ile en çok tercih edilen masa takvimlerinden biridir. Genellikle şirketler tarafından promosyon ürünü olarak kullanılırlar. Şirketler kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon üçgen piramit takvimleri aracılığı ile hem müşteri memnuniyeti sağlarlar hem de bilinirlik oluştururlar.

Masa Takvimleri ve Sümen Takvim

Masa takvimleri diğer birçok takvim çeşidinin sağladığı özellikleri sağlamasının yanı sıra, sürekli olarak masa üzerinde bulundurulan ve üzerine notlar alınabilen bir takvim türüdür. Çeşitli tip ve formlarda tasarlanan ve basılan masa takvimleri, firmaların promosyon ve reklam çalışmalarında oldukça önemli bir yer tutuyor.
Sümenli masa takvimlerinde, suni veya gerçek deriden üretilen ek malzemeler sayesinde oldukça kaliteli ve modern tasarımlar da sunulmaktadır. Uygun masa takvimi fiyatları ile bu ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sizde takvim bastırmak istiyorsanız İstanbul Topkapı Matbaacılar Sitesindeki ofisimize uğrayın. Takvim örneklerini size yerinizde sunalım veya istediğiniz özel üretim promosyon takvimini en iyi şekilde tasarlayarak baskısını yapalım.

Takvim Örnekleri