İnsert Basımı

İnsert, İnsert Basımı

insert banner - İnsert Basımıİnsert kurumsal hayatta perakendecilerin ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve reklam amacı ile kullandığı en önemli tanıtım aracıdır. Kurumsal firmalar insertler sayesinde markalaşır ve insanlara kolay ulaşın aracılığı ile marka değerini arttırır.

 

nsert Grafik 1 300x200 - İnsert Basımıİnsertler firmanın isteğine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı sayfa sayılarında, farklı kalitelerde, farklı tasarımlarda yada farklı kağıt gramaj yada çeşitlerinde üretilebilirler. Bu demek oluyor ki uygun fiyatlı insert olduğunun yanı sıra, yüksek maliyetli ve kalitesi yüksek insertlerde mevcuttur. Firmanızın kurumsallığına uygun insert modelini bulmak için bize ulaşıp kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Neden Grafik Dahil İnsert Hizmeti Almalıyım?

İnsertlerinizin grafiklerini tasarım ajanslarına yaptırdığınızda hem grafik ajansı hem matbaa ayrı ayrı kar marjlarını size yansıtmak zorunda kalacak ve buda kesenizi açmanıza neden olacaktır. Ancak hem tasarım hemde üretim hizmetini tek bir noktadan aldığınızda daha uygun fiyatlarla üretim yaptırarak kâr elde etmiş olacaksınız. Tek avantajı bununla sınırlı değildir. Tüm hizmetin tek elden alınması üretim hatası oluşmasının önüne geçmiş olur ve daha sorunsuz bir hizmet almanızı sağlar. Bu nedenle insert hizmetini tek elden almanız avantajınıza olacaktır.

İnsert Basımı Süreci

Kampanyalarınızı hazırladınız ve insert basımı yaptırmak istiyorsunuz bunun için yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse;

  1. Kampanya listeniz ve ürün görselleriniz ile (yok ise ekstra olarak ürün çekim hizmetimiz mevcuttur) bize info@anlasmalimatbaa.com yada 0212 544 30 26 numaralı telefondan bize ulaşmanız gerekiyor. Bu aşamada miktar ve kalite kararlaştırılarak tarafınıza fiyat teklifi sunuyoruz.
  2. Sizden gerekli bilgileri almamızın ardından tasarım sürecimiz başlıyor. Bu süreçte bir ön taslak hazırlanıp size sunuluyor. Bu taslak ileriye dönük kullanabileceğiniz kurumsal insert şablonunuz olacak şekilde tasarlanıyor ve ilerdeki basımlarınızda tasarım süreçlerini sizin lehinize kısaltacak şekilde tasarlanıyor. Karşılıklı revizelerin ardından basım onayına geçiliyor.
  3. Basım onayının ardından ücretin %50’sini tahsil ediyoruz. Üretimi tamamlayıp ürünlerinizi teslim ettiğimizde (elden, mağazadan veya kargo öncesi) kalan %50’lik kısmı tahsil ediyoruz ve insertleriniz tarafınıza ulaşıyor.

40 Senelik tecrübemizden faydalanarak firmalarınızın insert basımı konusunda hizmet almak istiyorsanız bize hemen ulaşın

0212 544 30 26

0532 517 40 69

0532 377 74 92

info@anlasmalimatbaa.com