Oto Yıkama Fişi Basımı

Oto Yıkama firmalarının müşterilerinin arabalarını yıkarken kullandığı, hem iş takibini kolaylaştıran hemde müşteri için bir güven unsuru olan oto yıkama fişi basımı hizmetinde uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunuyoruz. İsterseniz tek nüsha üzerinde perforajlı şekilde, isterseniz 1 asıl 1 kopya otokopi kağıdına baskılı olacak şekilde ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

oto yikama fisi 1 - Oto Yıkama Fişi Basımı

Oto Yıkama Fiş Örneği

Oto yıkama fişleri genellikle a6 ebadında (cep boy) olarak tercih edilir. Hem taşınması hem kullanımı bu ebatta yapılması durumunda daha rahat olmaktadır. Ancak isteğinize bağlı olarak özel ebatlarda ve tasarımlarda oto yıkama fişi üretimi yapmaktayız.

Oto yıkama fişi basımı yaptırmadan önce tasarımlarımıza aşağıdaki görsellerden ulaşabilir, size en uygun tasarımı seçerek müşteri temsilcimize +90 532 517 40 69 numaralı whatsapp hattından, +90 212 544 30 26 telefon numarası üzerinden, canlı destek hattımızdan veya info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Ek olarak oto yıkama firmalarınız için OTO PASPASI ihtiyaçlarınız içinde hizmetinizdeyiz.

Oyo yıkama fişi görsellerimiz;

 

WhatsApp İletişim