Ciltli Fatura Basımı

Elde yazılmaya uygun olan ciltli fatura basımı ürünümüz, bulunduğu her yerde kolayca fatura kesmek isteyen, faturalarını el yazısı ile düzenlemek isteyen küçük ölçekli işletmeler için idealdir. Yeni ticaret hayatına başlayan firmalar genellikle ciltli fatura basımı ürünümüzü tercih etmektedir.

Ciltli Fatura Basımı Özellikleri

Kağıt Cinsi ve Ebat:Otocopy / A4-A5
Nüsha Sayısı2,3 veya 4 (isteğe bağlı)
Ciltleme ŞekliPerforaj veya Tutkal

Ciltli Fatura Üretim Aşamaları

1-Sipariş Aşaması

Bize ulaşmanızın ardından sizler için en uygun ciltli fatura ürününü üretmek için çalışmalara başlarız. Bu üretim için gerekli en önemli veri ve evrakları bize iletmenizi talep ederiz. Bunlar; logo, iletişim bilgileri vb. bilgiler ve maliye bakanlığının zorunlu olarak kıldığı bazı evraklardır. Bu evrakları bize iletmenizin ardından faturanızın tasarımı yapılır.

Ciltli Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri / İmza Beyannamesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Son KDV Tahakkuk Fişi (Yeni açılış ise yoklama fişi)
  • Ticaret Faaliyet Belgesi (Şahıs firmaları için zorunlu değildir)

2- Tasarım Aşaması

Ciltli faturalarınız için sizin için en uygun ebadı ve kullanım seçeneklerini belirledikten sonra tasarıma başlanır. Tasarım genel format olarak (üzerinde bulunan bilgiler ve yerleşim vb.) standarttır ve ufak tefek görsel ve renksel düzenlemeler yapılabilmektedir. Sizler için en uygun ciltli fatura örneğini tasarlayarak onayınıza sunarız.

A4 Ciltli Fatura - Ciltli Fatura Basımı

3- Ciltli Fatura Baskı Aşaması

Ciltli faturalarınız sırası ile kalıplama, baskı, numaralama, ve ciltleme gibi işlemlerden gereçek hazır hale getirilir ve teslimat için paketlenerek sizlere ulaşmayı bekler.

4- Mali Bildirim ve Teslimat Aşaması

Faturalarınız teslimata hazır hale geldikten sonra mali bildirimleri yapılarak tarafınıza ulaştırılır. Bu bildirimin yazılı olduğu form teslimat sırasında sizlere sunularak kaşe ve imza karşılığında tatbik ettirilir. Faturalarınızı teslim aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

a5 fatura baski 2 - Ciltli Fatura Basımı
A5 Ciltli Fatura Örneği
a5 ciltli fatura basimi - Ciltli Fatura Basımı
A5 Ebadında Ciltli Fatura Basımı
ciltli fatura basimi a4 1 - Ciltli Fatura Basımı
A4 Ciltli Fatura Basımı

WhatsApp İletişim