Ambar Tesellüm Fişi

Firmanızın ambar tesellüm fişi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyor, sizin için 1. sınıf ofset baskı ve mücellit ekipmanlarımız ile kaliteli üretimler yapıyoruz. Ambar tesellüm fişi ihtiyaçlarınızda İstanbul il sınırları içerisinde hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.

Ambar Tesellüm Fişi Nedir?

Ambar tesellüm fişleri depoya teslim edilen mallar için düzenlenen bir nevi teslim tutanağıdır. Bu evrak Maliye bakanlığınca kıymetli evraklar statüsünde değerlendirilmiş ve yalnız maliye ile anlaşmalı matbaa unvanına  sahip matbaalar tarafından üretilebilmektedir. Maliye logolu bir evrak olan ambar tesellüm fişi üzerinde alıcı bilgileri, gönderen bilgileri ve taşıyıcı firma bilgileri yer almalıdır. Bu bilgilerin dışında taşınan ürünün cinsi, miktarı, birimi ve ücreti bilgileri de bulunmalıdır.

Ambar Tesellüm Fişi Basımı

Ambar tesellüm fişleri sadece bağlı bulunduğunuz ildeki anlaşmalı matbaa unvanına sahip matbaa firmaları tarafından yapılabilmektedir. Firmamız İstanbul ili için 3091 kayıt numaralı maliye ile anlaşmalı matbaadır. Sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli ambar tesellüm fişi hizmetini verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Ambar tesellüm fişi ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşarak profesyonel tasarım ve üretim desteğinden faydalanabilirsiniz.

Ambar tesellüm fişi basımı için gerekli evraklar nelerdir?

Ambar tesellüm fişleri maliye onaylı resmi evraklardır ve bu evrakların basımı için anlaşmalı matbaa firmaları sizden bazı evraklar talep etmektedir. Bu evraklar hem matbaa firmasının hem de sizin güvenliğiniz içindir. Maliye bakanlığı hariç hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.

Şahıs Firmaları İçin: Vergi Levhası, Kimlik Fotokopisi ve Son KDV Tahakkuk Fişi

Şirketler İçin: Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Tasdiknamesi, Son KDV Tahakkuk Fişi gereklidir.

Ambar Tesellüm Fişi Türleri

Ambar tesellüm fişleri tarafımızdan kullanımınıza en uygun olacak farklı şekillerde üretilebilmektedir. Bu türleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Ciltli Ambar Tesellüm Fişi
  • Lazer Yazıcıda Yazılabilen Ambar Tesellüm Fişi
  • Sürekli Form Ambar Tesellüm Fişi

Siz de ambar tesellüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm ortağı arıyorsanız bizlere canlı destek modülümüzden, +90 532 517 40 69 whatsapp destek hattımızdan, +90 212 544 30 26 telefon numaramızdan veya info@anlasmalimatbaa.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ambar Tesellum Fisi 300x145 - Ambar Tesellüm Fişi

WhatsApp İletişim