İş Sağlığı ve Güvenliği Defteri

İş Sağlığı ve Güvenliği Defteri

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ DEFTERİ

Son 1 sene içerisinde çıkan yeni kanun ve yürürlüklerle ortaya yeni çıkan bir sektör “iş sağlığı ve güvenliği” sektörüdür. İş sağlığı uzmanlarının öncülük ettiği firmalar tarafından yasal bir zorunluluk olan iş sağlığı ve güvenliği yasasına uygun olarak firmalar yönlendirilir, eksik yönleri tespit edilir ve bu doğrultuda iyileştirme çalışmaları yapılır.

Bu çalışmalarla tespit ve önerilerin yazıldığı “iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tespit ve öneri defteri” bulunmaktadır. Bir çok firma kırtasiyelerden temin ettiği bu defterleri kullanmaktadır. Ancak kırtasiyeden temin edilen bu defterler kalitesiz ve reklam bölümü olmayan ürünlerdir. Üstelik kırtasiyeden almanız oldukça maliyetli olabilmektedir.

Tanıtım Matbaacılık olarak iş sağlığı ve güvenliği firmaları için özel üretim, logo ve reklam baskılı iş sağlığı ve güvenliği defteri üretimi yapmaktayız. Böylelikle iş sağlığı ve güvenliği uzmanları kurumsal kimliklerini koruyarak daha uygun maliyetlerle iş sağlığı ve güvenliği defteri üretimi yaptırabilmeleri için fırsat veriyoruz.

Sizde iş sağlığı ve güvenliği firması iseniz ve iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tespit ve öneri defteri basımı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Müşteri temsilcimiz ihtiyacınıza uygun olan ürün hakkında sizi bilgilendirsin, alanında uzman grafik departmanımız tarafından grafik çalışması yapılsın ve uzman ofset baskı operatörlerimiz tarafından üretimi tamamlansın. Üstelik teslimat tarafımızdan yapılmakta ve hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir (İstanbul içi teslimatlarda).

İş sağlığı ve güvenliği defteri basımı yaptırmak için 0212 544 30 26 numaralı telefondan bize ulaşabilir, mail atabilir ya da web sitemizdeki formu doldurarak sizinle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz.