Kartvizit

Kartvizit Basımı, Avukat Kartvizit

KARTVİZİT

Firma ile bilgili iletişim bilgilerin bulunduğu üründür. Kullanılan tasarım ve malzemenin kaliteli olması en önemli kriterdir.

Kartvizit bir firmanın yada şahısın en önemli ögesidir. Firmanın kurumsallığını ve itibarını temsil eder. Öyleki kartvizit alıp-vermek bile bir çok ülkede özeldir.

Bir iş görüşmesine başlarken kartvizit alıp – vermek ve kartvizitlerinizin şık bir tasarıma sahip olması görüşme öncesi bıraktığınız ilk izlenimlerin olumlu olmasını sağlar. Şık ve kurumsal yapıya sahip bir kartvizit sizin ve firmanızın profesyonelliğini simgeler.

KARTVİZİT FİYATLARI

Özelliklerine göre fiyatlar değişkenlik gösterir.

KARTVİZİT MODELLERİ

Kartvizitler farklı kategorilere ayrılmıştır. Avukat kartvizit, doktor kartvizit vb. kategoriler sayesinde arzu ettiğiniz tasarımlara rahatlıkla ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Belli başlı kullanılan kartvizit modelleri aşağıda yazıldığı gibidir.

  • Mat Selefonlu Kartvizit
  • Parlak Selefonlu Kartvizit
  • Düz Kesimli Laklı Kartvizit
  • Özel Kesimli Laklı Kartvizit
  • Sıvamalı VİP Kartvizit Basımı
  • Fantazi Kartvizit

Bunların dışında daha farklı modellerde kartvizit basımı yapılmaktadır. Ancak firmalar tarafından en çok tercih edilenler bu şekildedir.

Kartvizit basımlarında tasarımlar sektörel bazda sınıflandırılmış olabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse avukat kartvizit, doktor kartvizit, eczane kartvizit vb. olarak sınıflandırılabilir.

Firmamız tarafından kartvizitlerin üretim aşamasında olduğu kadar kartvizit tasarım aşamasına da önem vermekteyiz. Firmanızın logo ve kurumsal yapısına uygun tasarımlar yaparak kartvizit basımı yapmaktayız.
Tanıtım Matbaacılık olarak Türkiye’nin 81 iline kartvizit üretimi yapmaktadır. Yaptığımız üretimler kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

KARVİZİT ÖRNEKLERİ