Çıkartma Etiket & Sticker

Sticker Basımı

q1 300x225 - Çıkartma Etiket & StickerÜrünleriniz üzerinde kullanacağınız veya firmanızın reklamını yapmak amacı ile kullanacağınız sticker – çıkartma etiketleri üretimi için şuan doğru adrestesiniz. firmamız yılların verdiği sektör tecrübesi ile sticker ve çıkartma etiketlerde hizmetinizdedir.

Sticker ürününü isterseniz firmanızın reklamını yapmak amaçlı uygun yerlere yapıştırarak kullanabilir, isterseniz ürünleriniz üzerine markanızı eklemek amaçlı kullanabilir, isterseniz ambalaj olarak kullanabilirsiniz. Firmamız tüm amaçlarınıza uygun sticker basımı hizmeti vermektedir.

Sticker Çeşitleri

Tabaka Sticker

Tabaka sticker ürünlerinde bir tabaka üzerinde istediğiniz sayıda sticker bulunur. Bu sayı ebada göre belirlenir(1,3,5,10,50.. vb.). Farklı kağıt türlerinde üretim yapılabilir. Tabaka sticker ürünlerinde aşağıdaki kağıt çeşitlerinde üretim yapılabilmektedir. İstenilen miktarlarda üretim yapmak mümkündür.

 1. Kuşe Sticker
 2. Kuşe Selefonlu Sticker
 3. 1. Hamur Sticker
 4. Opak Sticker (PP)
 5. Şeffaf Sticker
 6. Metalize Sticker
 7. Güvenlik Etiketi

Tabaka stickerlerda istenilen ebat ve şekillerde üretim mümkündür. Tabaka halinde sticker basımı hizmeti için bize ulaşabilirsiniz

Rulo Sticker

RollLabels Category LandscapeThumbnail V2 300x225 - Çıkartma Etiket & Sticker

Rulo stickerler genellikle otomasyonlarda ve seri yapıştırma eylemlerinde kullanılan etiket türüdür. Bu ürünün önemli özelliği yüksek adetlerde basım yapılması ve maliyetinin uygun olmasıdır. Az adetlerde üretimlere maliyet açısından uygun değildir. Rulo sticker üretimi yaptığımız kağıt cinsleri aşağıdaki gibidir.

 

 

 

 

 1. Kuşe Sticker
 2. Kuşe Selefonlu Sticker
 3. 1. Hamur Sticker
 4. Opak Sticker (PP)
 5. Şeffaf Sticker
 6. Metalize Sticker
 7. Güvenlik Etiketi

Sticker – Çıkartma etiket üretimi ihtiyaçlarınıza tasarım, üretim ve teslimat dahil paket teslim ürünler ile çözüm ortağınız oluyoruz. Sipariş vermek ve bilgi almak için bize +90 532 517 40 69 numaralı telefon üzerinden veya whatsapp üzerinden, canlı destek hattımız üzerinden veya info@anlasmalimatbaa.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Summary
Sticker Basımı
Article Name
Sticker Basımı
Description
Sticker basımı ve üretimi
Author
Publisher Name
Anlaşmalı Matbaa
Publisher Logo