Antetli Kağıt

Antetli, Antetli Kağıt, Antetli Kağıt Basımı

ANTETLİ KAĞIT

Şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için tasarlanan antetli kağıt, resmi yazışmalar veya şirket evrak, arşivlerinde kullanılmaktadır. Antetli kağıt kullanım amacı ve türüne göre tasarım ve ölçü olarak farklı olabilmektedir. Antetli kağıtlarınız 1. sınıf kağıda, en kaliteli matbaa boyaları ile basılmaktadır.

Firmamız antetli kağıt basımlarında kalitesinden ödün vermeyip müşteri memnuniyetini en üstte tutmuştur. Şirket antetli kağıdı siparişi vermeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YENİ TTK DÜZENLEMESİNE GÖRE ANTETLİ KAĞIT BASIMI

TTK’nın yeni düzenlemesine göre bir şirketin antetli kağıdında bulunması gerekenler aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

TTK madde 39 uyarınca Ticaret Şirketlerinin kullanacağı antetli kağıtlara ilişkin düzenleme;

 

·         Ticaret sicil numarası/MERSİS numarası   ( Ticaret Sicil Numarası: 785 700 )

·         Ticaret unvanı ( Çamaşırhane Film Yapım A.Ş. )

·         İşletmenin merkezi  ( Levent Mahallesi Krizantem Sokak No:17 Levent-Beşiktaş / İstanbul)

·         İnternet sitesi adresi (bağımsız denetime tabi sermaye şirketi ise)

KURUMSAL KİMLİK

Antetli kağıt şirkenizin kurumsal kimliğini temsil eder. Tekliflerinizde, yazışmalarınızda, evraklama ve arşivlemede firmanızın kurumsal kimlik temsili yanında, firma itibarını arttırarak kalitenizi gösterir. Antetli kağıt basımlarında kaliteli kağıt ve boya kuıllanımının yanında en öncemli husus antetli kağıt tasarımıdır. Antetli kağıtlarınızın hazırlanmasında sadelik ve şıklığı bir arada yansıtmak kalitenizi daha çok göstermenizi sağlar.

Firmamız 38 senelik matbaacılık tecrübesi ile antetli kağıt üretimlerinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun antetli kağıt fiyatları sunmaktadır. Antetli A4 kağıt basımı yaptırmak için bize ulaşın.

ANTETLİ KAĞIT ÖRNEKLERİ

Kaydet