Kurumsal

Tanıtım Matbaacılık Anlaşmalı Matbaa

 • kurumsal - Kurumsal

 • TANITIM MATBAACILIK


  2007 Yılında Kadir DERMANLI tarafından kurulan TANITIM MATBAACILIK ilerleyişine yükselen müşteri ve iş potansiyeli ile devam etmiş ve halen hizmete devam etmektedir. 2007 yılında kurulmuş olmasına rağmen sektörde bulunan 38 yıllık tecrübemiz, yenilenen müşteri potansiyeli ve kadromuz ile hizmete devam ediyoruz.

  Kalite ve Müşteri Memnuniyetinin her zaman en üst düzeyde olması anlayışıyla hizmet veren matbaamız her türlü matbuu evrak, katalog, broşür, kartvizit, antetli, el ilanı, bloknot gibi bir çok matbaa ürünleri basımı ile birlikte aynı zamanda Maliye ile Anlaşmalı Matbaa sıfatıyla fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura, özel fatura, taşıma irsaliyesi, dernek makbuzu, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, gider pusulası gibi her türlü resmi evraklarınızın (anlaşmalı belgelerin) basımında da 1. dereceden yetkilidir.

  Matbaa İşlerinize Uygun Fiyat, Kalite ve Hizmet Garantili Kolay Çözüm Yolunuz.

YETKİ BELGEMİZ

T.C. Yasalarına göre “Maliye İle Anlaşmalı Matbaa” yetkisi bulunmayan matbaa veya aracı şahıslar tarafından fatura vb. resmi evrakların basımını yapması suçtur. Siz değerli müşterilerimiz bu suça ortak olmamak için lütfen belge basımı yaptırdığınız matbaalara “Yetkili Levhası” sorunuz ve anlaşmalı matbaa sıfatı taşıdığına emin olunuz. Yekti belgesi olmadığı halde basım yapan şahıs ve kurumları ise T.C. Maliye Bakanlığı’na bildiriniz.

Anlaşmalı Matbaa Nedir?

Anlaşmalı Matbaa T.C. Maliye Bakanlığı tarafından verilen özel izinle fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, irsaliyeli fatura, serbest meslek makbuzu, taşıma irsaliyesi vb. resmi evraklarınızın basımında doğrudan yetkili olan matbaa olarak özetlenebilir. Bu matbaalar her yıl düzenli olarak maliye bakanlığı ile olan anlaşmalarını yenileyerek resmi evrak basımı yapmaya hak kazanır. Resmi evrak basımı yapmaya hak kazanmak içinse maliye bakanlığının ön gördüğü bazı kurallara uymalıdır. Aksi takdirde evrak basımı yapamaz.

Anlaşmalı Matbaa sıfatı taşıyan matbaa evrak basımını uygun kurallar çerçevesinde yaparak online olarak maliye bakanlığına bildirmekle yükümlüdür. Yetkisiz matbaalar tarafından basımı yapılan resmi evraklarınızın maliye bakanlığına bildirilmediğini ayrıca yetkisiz matbaalara resmi evrak bastırmanın bir suç olduğunu, bu suça ortak olmamak için resmi evrak basımı yaptırdığınız matbaalara yetki belgesi sormanız gerektiğini unutmayınız.

Matbaa sektöründeki 37 senelik tecrübemiz, işinde uzman grafik ve baskı departmanımızla maliye bakanlığının izni ile basımı yapılabilen resmi evraklarınızın basımında sizlere çözüm ortağı olmak için buradayız. Maliye Bakanlığı Yetki Belgemizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

tanitim matbaacilik yetki belgesi - Kurumsal

Anlaşmalı Matbaa Yetki Levhası

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.

  Tanıtım Matbaası, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vererek, tamamen müşteri memnuniyetinin sağlanmasını başarmayı görev edinmiştir. Verilen hizmetin kalitesi sayesinde, müşterinin isteklerinin zamanında ve bütçenin dışına çıkmayarak karşılandığını alınan sonuçlardan anlıyoruz.

  Kalite; sürekli olarak geliştirdiğimiz firma felsefemizdir. İlkemiz; üretim ve serviste % 100 müşteri memnuniyetidir. Amacımız; tedarik ve üretimde kaliteden ödün vermemektir. Firmanın iç ve dış müşterileri ile diyalog ve iletişimi etkin kılmak, bunun müşteri memnuniyetine yansımasını sağlamak.

  Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gereken yatırımları yapmak ve çalışanların eğitimi ve katılımı ile sürekli gelişmeyi garanti altına almak asla vazgeçemeyeceğimiz kalite politikamızdır.

 • RESMİ EVRAK BASIMI

  Yetki levhasında da belirtildiği gibi matbaamız T.C. Maliye Bakanlığı tarafından gerekli olan şartlara uygun olduğu anlaşılarak, maliye bakanlığı tarafından yetkili matbaa olmaya hak kazanmış ve 3091 numaralı maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını almıştır. Fatura Basımı, Sevk İrsaliyesi Basımı, İrsaliyeli Fatura Basımı, Gider Pusulası Basımı ve Serbest Meslek Makbuzu Basımı gibi bir çok konuda üretim yapmaktadır.

  İster siparişlerinizi internet üzerinden online olarak gerekli evrakları bize ulaştırarak, ister fax yolu ile evraklarınızı ulaştırarak, isterseniz de Topkapı 2. Matbaacılar sitesindeki üretim yerimizi ziyaret ederek verebilir, uzman grafik departmanımız tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan şablonu onaylayarak evraklarınızın adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

  Resmi evrak basımı için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir.

  • Vergi Levhası
  • Kimlik Fotokopisi
  • Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi
  • İmza Sirküleri ( Yanlızca Şirketler İçin)

Bazı Referanslarımız

 • dsmart

 • frances

 • fujitsu

 • hotel artemis

 • özyurtlar inşaat

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Ulaşın Teklif İsteyin