Adisyon Basımı

Adisyon basımı; kafe, restoran, lokanta ve gazino gibi yerlerde hesabın tutulabilmesi adına masalara kesilen adisyonun işletmeye özel hazırlanması hizmetidir. Fatura ve sevk irsaliyesi gibi değerli bir evrak niteliğindeki adisyonun basım işlemleri için profesyonel bir firmadan destek alınması oldukça değerlidir. Anlasmalimatbaa.com olarak sizlerin adisyon basımı taleplerinizi en başarılı şekilde karşılarken işletme odaklı çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.

Masalara ait hesabın kontrol edilmesi amacı ile her yeni siparişte açılan adisyonun firmanızı yansıtması kurumsallık ve kalite algısını gerçekten de yansıtmayı başarır. Bu nedenle kaliteyi yansıtmak adına adisyon basımı işlemlerinde bizden destek alarak kaliteyi en uygun şekilde elde edebilirsiniz.

adisyon4 - Adisyon Nedir ve Nereden Temin Edilir?

Adisyon Basımı Nasıl Yapılır?

Adisyon, fatura ve irsaliye benzeri diğer bütün değerli evrak gibi birtakım özelliklere sahip olması gereken belgelerdir. Bu belgeler ile alakalı sorunların ortadan kaldırılması amacı ile hizmet veren anlasmalimatbaa.com size şu aşamalarla gerçekleşen hizmetler sunar.

  1. Sizlerden gelen adisyon talepleri logo, tasarım ve diğer bütün detaylar eklenerek taslak halinde sizlere iletilir,
  2. Taslak üzerinde gerekli düzenlemeler yapılarak adisyon basımı işlemlerine geçilir,
  3. Basımı gerçekleştirilen adisyonlar siz değerli müşterilerimize teslim edilir ve adisyonun kullanım süreci başlar,
  4. Müşterilere teslim edilen adisyonlar üzerinde Maliye veya başka bir yerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Maliye ile anlaşmalı matbaa olan firmamız sizin için bütün süreçleri üstlenerek kaliteyi ön plana çıkarır. Bu anlamda bizi seçerek zamandan tasarruf edebileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız!

Adisyon Baskı Seçenekleri

İşletmenizin taleplerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen adisyon basımı işlemlerinde kullanımı kolaylaştırmak adına defter, perforajlı veya üstten tutkallı olmak üzere 3 farklı şekilde tasarım gerçekleştirilebilmektedir. Bu seçeneklerin yanı sıra slip adisyon kullanımı da yazıcıların insan yaşamında yoğunlaşması ile daha da aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

İşletme özelliklerinize uygun bir şekilde tercih edeceğiniz adisyon baskısı için tek yapmanız gereken anlasmalimatbaa.com ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamaktır. Fiyat ve kalite konusunda en başarılı seçenekleri sizlerle buluşturan firmamızın müşteri odaklı çözümleri size değer katmak üzere sunulur. Siz de adisyon basımı ihtiyacı hissediyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.