En Kaliteli Fatura Baskı

 Fatura Baskı Gerekli Evraklar 1024x556 - Fatura Baskı İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Fatura baskı işlemlerinde ticari anlamda hizmet veren birçok firma ihtiyaç duyabilmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli hizmeti vermektedir. Bu işlem maliye ile anlaşması bulunan matbaalar tarafından yapılmaktadır. Fatura baskı işlemlerinin gereğine uygun yapılabilmesi için belirlenen bazı şartlar mevcuttur. Matbaaların bu kurallara uyması zorunludur. Fatura basımı istemeden önce bazı ön koşulları yerine getirdikten sonra matbaa ile irtibata geçmenizde fayda vardır. İstediğiniz fatura baskı  sürekli form fatura ise, bu işlem daha uygun maliyetler halinde yapılmak ve sizlerden daha uygun ücretler talep edilmektedir. Faturalar resmi evraklardır. Bu yüzden faturaların basımında kullanılan renk miktarı en fazla 3-4’tür.

 

Fatura Basımından Önce Tamamlanması Gereken Evraklar Nelerdir ?

 

Bu evrakları tamamlamadan yetkili matbaa ile iletişim geçmeniz ve işleminizi yaptırmayı talep etmenizin herhangi bir faydası yoktur. Maliye anlaşmalı matbaa ile iletişime geçmeden önce bu evrakları tamamlamalısınız. Fatura baskı için evraklar listesi:

– Vergi levhası fotokopisi
– En son aya ait olan KDV beyannamesi tahakkuk fişi
– İmza sirküleri ve kimlik fotokopisi

– Firma kaşesi

 

Fatura Basımı İçin Siparişte İstenecek Belgeler

 

Fatura baskı isteminden önce sipariş durumunda teslim edilmesi gereken evraklar vardır. Bu evrakların listesi aşağıdaki şekildedir.

-Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi
-İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
-İmza Sirküleri Fotokopisi
-Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
-Vergi Levhası Fotokopisi