İstanbul Fatura Basım İşlemleri

STANBULDA FATURA BASIMI 1024x556 - İstanbulda Hızlı ve Güvenilir Fatura Basımı

İstanbul fatura basımı, şirketlerin ve dükkanların makbuz, irsaliye ve fatura basımı gibi yaptırmak zorunda olduğu hizmetler vardır. Bu işlemlerin basımı için matbaalardan yardım almaları gereklidir. Matbaalar Maliye Bakanlığı onayına sahip olmalıdırlar. Müşterilerine bu belgelerini ibraz etmeli ve iş yükümlülüğünü almalıdırlar. Fatura, yapılan iş veya hizmet sonucunda alıcının borçlu olduğu miktarı belirtmek için basımı sağlanan belgedir. Bu belgenin verilmesi zorunlu tutulmaktadır.

 

Hızlı ve Güvenilir Fatura Basımı 

 

İstanbul fatura basımı ile dükkan veya şirketinizin fatura baskı işlemlerini kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Maliye Bakanlığı onaylı belgeler sayesinde getirilen faturalar resmi ellerden geçerek imza ve kaşe sonucu ile resmi evrak niteliği kazanmaktadır. Maliye Bakanlığının birçok farklı denetiminden geçen matbaa görevini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek fatura basımını yapmaktadır.

 

Fatura Siparişlerin İstenilecek Belgeler

 

Fatura basımı isteminden sipariş verebilmek için getirilmesi zorunlu evraklar vardır. İstanbul fatura basımı sırasında istenilen gerekli evraklar listesi aşağıdaki gibidir.

 

Şahıs Firmalarında:

– Son aya ait K.D.V.Tahakkuk Fişi Fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi),

– Vergi Levhası Fotokopisi

– Kimlik Fotokopisi


Limited ve Anonim Şirketlerde: 

– Son aya ait K.D.V. Tahakkuk Fişi Fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi)

– İmza Sirküleri Fotokopisi

– Vergi Levhası Fotokopisi

– İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi

– Faliyet Belgesi Fotokopisi