Şeffaf Kartvizit Basımı

Şeffaf Kartvizit Basımı

Kartvizit kişiliğini yansıtır. Firmanızın tüm kurumsal kimliğini ilk etapta tanıttığınız ve kalitesinden ödün verilmemesi gereken çok önemli bir üründür. Tuale kağıtlara basılan dokulu kartvizitler, mat selefonlu, parlak selefonlu kartvizitler, kısmi laklı ve özel kesimli kartvizitler gibi kağıt baskılı ürünler bulunduğu gibi, şeffaf pvc malzemelere baskısı yapılan kartvizitlerde vardır.

Pvc malzemeler daha dayanıklıdır, şeffaf olması dolayısı ile daha canlı ve dikkat çekici bir özelliği vardır. Pvc kartvizitlere uyguladığımız kısmi kabartma lak uygulaması ile logo ve yazılarda 3 boyut hissini kartvizitlerinize yansıtabiliyoruz.

Tüm kartvizitlerde de olduğu gibi pvc kartvizit basımı işlemlerinizde de en önemli husus malzeme kalitesi ve tasarımdır. Bu ikili hiçbir şekilde birbirinden ayrılamaz. Çok kaliteli bir tasarım kötü bir malzeme ile, çok kötü bir tasarım ise kalitesiz bir malzeme ile anlamsızdır. Biz firma olarak 38 senelik matbaa sektöründeki tecrübemiz, alanında uzman grafik tasarım departmanımız, son teknoloji makinelerimiz, konusunda uzman baskı ekibimiz ile birlikte en kaliteli malzemelere en kaliteli tasarımları yansıtarak firmanızın her türlü matbuu ihtiyacının yanı sıra her türlü kartvizit ihtiyacınızda da size çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

seffaf kartvizit basimi1 1024x827 - Şeffaf Kartvizit Basımı

Şeffaf kartvizit ihtiyaçlarınızda bize ulaşarak en kısa sürede kartvizitlerinize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir